Ferencváros Cszka Moszkva Élő Közvetítés — Európa Liga: Cszka Moszkva - Ferencváros - Közvetítés | Csakfoci.Hu

Friday, 11-Feb-22 23:24:29 UTC
  1. Európa Liga: CSZKA Moszkva - Ferencváros - közvetítés | csakfoci.hu
  2. Micsoda győzelem! A Ferencváros nyerni tudott Moszkvában - NSO

19. : Nagyon komoly ziccerben hibázik Tokmac, aki remek gyorsaságával lefutja a CSZKA védőit és végül centikkel helyez Akinfejev kapuja mellé. Középen érkezett Boli is... 17. : Moszkvai helyzetek: egy Fradi-szöglet után komoly lehetőségek a másik oldalon, Magnússon lőhet öt méterről egy veszélyes sarokrúgást követően, blokkolnak a Fradi védői, pár másodperccel később ismét helyén a védelem. 12. : Először mozgatják meg Dibuszt, egy távoli, kapu fölött landoló lövésen volt rajta a magyar kapus. 6. : Lassú mederben indul a meccs, egyelőre puhatolóznak a csapatok. Jó a hangulat a VEB Arenában, körülbelül 20. 000-en a helyszínen. 18. 55: Kezdődik a találkozó! Előzmények: Meccs előtti hangulatjelentés: 17. 38: A Fradi játékosai érkeznek a stadionba: 13. 56 Exkluzív jelentésünk Moszkvából: Moszkvából jelentjük: magyar megszállás Oroszországban... - 13. 38 Kubatov Gábor várakozásai a mérkőzésről: Kubatov azt ígérte, tovább erősítik a Ferencvárost - 10. 08 A moszkvai stadion belülről: CSZKA-FTC: a moszkvai stadion belső atmoszférája - videó -

Európa Liga: CSZKA Moszkva - Ferencváros - közvetítés | csakfoci.hu

Rebrov az oldalvonal mellett vakargatta is a fejét, hiszen a középpályán egyébként is alaposan meg volt kötve a keze, a sérüléssel bajlódó Sigér hiányában nem tudta a Moszkvában is jól bevált taktikát alkalmazni, azaz három védekező típusú középpályással kezdeni. A magyar bajnok és a CSZKA Moszkva is próbált türelmesen játszani, egyik gárda sem siettette a támadásokat, amint labdához jutott az ellenfél, rögtön a kapujuk előterébe húzódtak a játékosok, és nem adtak területet a másiknak. Akadt néhány helyzet is, a legnagyobbat Boli rontotta el a szünet előtti pillanatokban. Az első félidőben kevés lehetőség adódott, a fordulás után azonban két hatalmas helyzet is kimaradt. Előbb Blazic lőhette volna be pályafutása egyik legfontosabb gólját, ám a középhátvéd közelről hibázott – nem hiába akarta mérgében szétharapni a mezét –, majd jött a CSZKA, és az oroszok is kihagyták a kihagyhatatlant… A mérkőzés nagy részére egyébként is ez volt a jellemző, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni, hol a hazaiak, hol a vendégek ragadták magukhoz a kezdeményezést, egyik csapat vezetése sem lett volna meglepő a hajrára fordulva.

Nem sokkal később Zubkov szabadrúgása tréfálta meg kis híján a rutinos Akinfejevet, majd hogy a vendégek se maradjanak le, kis híján átpöccintették a labdát Dibuszon és a gólvonalon. Ekkor nagyon úgy tűnt, a két csapat hiába tesz meg mindent, ezen az estén képtelenek a másiknak gólt rúgni. Rebrov sem akarta megbontani a csapatot, az utolsó tíz percig kivárt első cseréjével, akkor a támadó szellemű Isaelt küldte pályára, alighanem azzal a szándékkal, a brazil hátha villan egyet és eldönti a mérkőzést. Gól azonban nem esett, ami egyfelől azt jelentette, hogy a CSZKA Moszkva megszerezte első pontját a csoportkörben, másfelől a Ferencváros újabb pontot gyűjtött, és négy fordulót követően immár öt pontja van. A magyar bajnok ezen az estén is keményen küzdött, és két körrel a csoportkör vége előtt reális esélye maradt a továbbjutásra. Bizonyítanom kell Rossinak, hogy tényleg jó formában vagyok – Dibusz Kemény mérkőzés volt (Fotó: Török Attila) A CSOPORT MÁSIK MÉRKŐZÉSÉN Espanyol (spanyol)–Ludogorec (bolgár) 6–0 A H-CSOPORT ÁLLÁSA 1.

Csakhogy támadásban maradt a CSZKA. A zöld-fehérek a találkozó ezen szakaszában túlságosan behúzódtak a kapujuk előterébe, félő volt, hogy a nagy nyomást nehéz lesz kibírni, hiszen az oroszok egyre-másra dolgozták ki a lövőhelyzeteket, ziccereket. Ment előre a hazai csapat, érezhető volt, hogy még a szünet előtt szerettek volna mindenképpen előnyhöz jutni, szerencsére nem jött össze nekik. A Fradi megúszta ezt az időszakot kapott gól nélkül, hol egy bevetődő védő, hol Dibusz segített ki, egyszer a kapufa volt a zöld-fehérekkel – a moszkvaiak csak az első félidőben tizennégyszer próbálkoztak gólszerzéssel. A forgatókönyv a második félidőre sem sokat változott, de kit érdekelt ez, annak fényében főleg – és ennyit ugorhatunk is előre az időben –, hogy a lefújás előtti percekben a türelmesen, elszántan védekező Ferencváros az egyik ellentámadás és mesteri összjáték után megszerezte a vezetést! Hiába támadott többet a hazai csapat, hiába birtokolta többet a labdát, és hiába próbálkozott szinte mindenhonnan lövésekkel, gólt a Fradi szerzett.

Telepítse a SofaScore applikációt és kövesse élőben Ferencvárosi TC CSKA Moscow a mobilján! * Fontos üzenet – A a U-TV-tel karöltve több, mint 140, 000 élő streamet közvetít egy évben. Mindazonáltal, kérjük vegye figyelembe, hogy ilyen események streamelési tulajdonjoga általában országos szinten van, ezért előfordulhat, hogy egyes országokban bizonyos eseményeket nem lehet nézni a korlátozások miatt. Mielőtt csatlakozik a U-TV-höz és pénzt tölt fel, hogy nézhesse a Ferencvárosi TC CSKA Moscow, vagy bármely másik eseményt, ajánljuk, hogy ellenőrizze a U-TV oldalon, hogy, a tartózkodási helyétől függően, tudja -e nézni az élő streamet.